Genshin impact: піца з далеких країв-проходження світового завдання

16

проходження світового завдання піца з далеких країв в genshin impact є продовженням історії з піцою в інадзумському ресторані. Цього разу потрібно не приготувати нову страву, а поліпшити вже наявне – ту саму грибну піцу.

Вимоги

Для отримання доступу до завдання повинен бути завершений один з етапів завдання легенд камісато аякі – «їжа з далеких країн». Після цього на карті з’явиться маркер, що показує, що відкрито нове світове завдання.

Як почати завдання

Квест видає кімін анна, знаходиться вона завжди в одному місці – своєму ресторані. На карті він не відзначений, розташований поруч з кузнею аменоми.

Проходження піца з далеких країв в genshin impact

Поговоріть з анною кімін

Вона розповість про те, що піца клієнтам подобається, але деяким блюдо приїлося, і вони хотіли б щось нове. Після вивчення відгуків анна хоче поліпшити рецепт і відправляє мандрівника поговорити з однією з незадоволених відвідувачок.

Поговоріть з ріє

Її маркер відображається на карті. Ріе хоче, щоб в піцу були додані місцеві інгредієнти, і в якості варіанту пропонує фіалкову диню. Після цього пора повернутися в ресторан.

Знову поговоріть з анною

Вона вирішує врахувати побажання і думає про те, що може додати в блюдо за своїм бажанням. Їй не вистачає лише дині, і вона просить гравця принести її. Потрібна тільки 1 штука, після передачі квест вважається виконаним.

Нагороди

За проходження завдання з далеких країв гравець отримує в нагороду:

  • 100 досвіду пригод;
  • 30000 мори;
  • 3 досвіду героя.

цікаво : після завершення завдання в меню ресторану з’являється нова позиція-особлива грибна піца. Ефект відновлення здоров’я і вартість збігаються зі звичайною, різниця тільки в зовнішньому вигляді і описі. Купити можна 2 штуки кожну добу. На жаль, рецепта на виготовлення оновленого страви анна не дасть.

Де знайти фіалкову диню

Фіалкова диня-унікальний інгредієнт інадзуми. Вона росте на деревах і є місцевим аналогом заходу сонця. Впізнати потрібне дерево можна по овальним бузковим плодам, зазвичай на ньому і поруч можна знайти 3-4 дині. Але є й інші способи отримати потрібний фрукт:

  • кілька плодів лежать біля будинків у селі конда,
  • 10 штук можна купити в ресторані сімури камбея кожні 3 дні, розташований навпроти катерини в інадзумі.

Під час мандрів по інадзумі варто збирати трапляються на шляху фіалкові дині – вони потрібні в деяких інших світових завданнях і є інгредієнтами страв з хорошими ефектами.

Вам буде цікаво: