Genshin impact: сказано зроблено – як отримати досягнення перфекціоніст?

19

Послідовне виконання щоденного завдання від царевича в genshin impact. Отримання секретного досягнення перфекціоніст за правильний порядок дій.

Сказано-зроблено! у genshin impact-щоденне доручення, яке можна отримати рандомно від царевича. Даний npc в мондштадті, як і багато інших, потребує вирішення власних проблем. Допомогти з виниклими труднощами йому може, звичайно ж, лише мандрівник.

У цьому гайді, ми детально розповімо, як отримати і виконати дану місію. Основне завдання-отримати приховане досягнення “перфекціоніст”.

Як отримати квест сказано зроблено в genshin impact

Основна проблема полягає в тому, що дане завдання видається випадковим чином в числі звичайних щоденних доручень. Для доступу до завдань даного типу мандрівникові необхідно отримати 12-й ранг пригод, а також в довіднику мандрівника вибрати регіон видачі доручень – мондштадт.

Проходження сказано зроблено в genshin impact

Для отримання досягнення «перфекціоніст» гравець повинен виконати всі частини завдання бездоганно. Почніть з розмови з царевичем. Спавниться даний npc в нагір’ї ревучих вітрів.

Після невеликої розмови царевич запропонує гравцеві вибрати місце для виконання завдання:

  1. підніжжя гори
  2. схил
  3. вершина

Якщо завдання гравець отримав вперше, він може вибрати будь-яке місце. Для відкриття досягнення потрібно буде все одно відвідувати всі локації, проходячи щоденний квест 3 рази.

Вершина

У цьому напрямку необхідно послідовно вбивати ворогів. Якщо порушити порядок, то не отримаєте нагороду.

  1. мітачурл з вогненною сокирою ×1;
  2. мітачурл з дерев’яним щитом ×1;
  3. гідро шамачурл х 1.

схил

На цій локації потрібно вбити всіх хиличурлов при цьому не пошкодивши ящики з вантажем (поруч з казанком). Гравцеві потрібно лише перемогти ворогів в будь-якій послідовності:

  • боєць хілічурл ×3;
  • звичайний хиличурл х2.

Підніжжя гори

Гравцеві потрібно прибути на вказане місце і вбити все хиличурлов і мітачурлов, а після цього – повернутися до царевича за 60 секунд.

Можна заздалегідь розчистити шлях в даному напрямку і встановити кишеньковий телепорт біля царевича, щоб швидко до нього повернутися.

Це все що вам потрібно знати про те, як виконати квест «сказано — зроблено!”і отримати досягнення “перфекціоніст” в genshin impact.

Нагороди

За проходження даного завдання світу гравець крім досягнення отримає 1 або 5 тисяч мори. Все залежить від того, бездоганно або невдало буде завершено квест.