Глава epic games тім суїні відреагував на заборону блокчейн-ігор в steam

35

Днями valve заборонила випускати в steam ігри, побудовані на технології блокчейн і дозволяють видавати або обмінюватися криптовалюта і nft . На дію конкурента відреагувала epic games , яка зазначила, що не проти публікації подібних проектів у власному магазині, якщо вони дотримуються відповідних законів, розкривають свої умови і мають віковий рейтинг.

” хоча epic games не використовує криптовалюту в своїх іграх, ми вітаємо інновації в області технологій і фінансів», — пише глава компанії тім суїні в твіттері.

” як технологія, блокчейн-це просто розподілена база даних транзакцій з децентралізованою бізнес-моделлю, яка стимулює інвестиції в обладнання для збільшення ємності бази даних. Це корисно незалежно від того, чи вдасться конкретне використання чи ні».

Варто відзначити, що розробники не зможуть використовувати вбудований платіжний сервіс для прийому криптовалют — їм необхідно вказати альтернативні методи оплати. Крім того, epic games «не буде стосуватися nft, оскільки вся ця область в даний час сплутана з нерозв’язної суміші шахрайства, цікавих децентралізованих технологій і ще раз шахрайства».