Голова sec гері генслер: агентство не планує забороняти криптовалюту

24

Гері генслер заявив вчора конгресу, що агентство (sec) не планує наслідувати приклад китаю в забороні криптовалюти. Але це не означає, що він задоволений поточним підходом до регулювання криптовалюта, децентралізованих фінансових платформ і стейблкоінов.

” в даний час у нас просто недостатньо захисту інвесторів у сфері криптофінансування, випуску, торгівлі або кредитування», – сказав генслер у своїх свідченнях комітету палати представників з фінансових послуг. “зараз ринок криптовалют більше схожий на дикий захід або старий світ (коли купуєш і боїшся за свої кошти), який існував до прийняття законів про цінні папери. Ринок криптовалют просто затоплений шахраями і зловживає тим, що не контролюється належним чином. Ми можемо зробити це краще.”

Генслер сказав, що хоче, щоб sec співпрацювала з іншими фінансовими регуляторами і конгресом, щоб краще вирішувати проблеми ринку криптовалют. За його словами, у агентства є кілька проектів для полегшення цієї співпраці, і він визначив п’ять основних напрямків діяльності агентства, які ефективно охоплюють переважну більшість криптовалютного ландшафту: це як зберігати криптоактивы, майданчики для торгівлі криптовалютой і кредитування, продаж і покупка криптовалютных квитків, монети у яких краща стабільність ціни, а також інвестиційні інструменти, які забезпечують доступ до криптоактивам.

Ця інформація була розкрита в підготовлених репліках генслера. Під час своїх свідчень він також сказав, що на його думку, кріптовалютние біржі повинні реєструватися в sec, що конгресу необхідно надати більше рекомендацій щодо регулювання децентралізованих фінансових платформ, і що стейблкоіни «схожі на фішки для покеру в казино», які можуть загрожувати економіці сша, якщо їх популярність продовжить рости.

Coindesk зазначила, що генслер вже проводив це порівняння раніше, а в останні місяці sec проявила зростаючий інтерес до пропозицій, пов’язаних з криптовалютою, тому більшість коментарів генслера не стало несподіванкою. Можливо, найближчим до одкровення було його підтвердження того, що sec не хоче забороняти криптовалюти – і що він насправді не прагне підірвати або вороже ставиться до ринку криптовалют.

«я нейтрально ставлюся до технологій», – сказав генслер у підготовленому виступі. «я думаю, що ця технологія була і може продовжувати бути каталізатором змін, але технології недовговічні, якщо вони залишаються за рамками нормативної бази. Я вважаю, що sec, працюючи з cftc та іншими, може забезпечити більш надійний нагляд і захист інвесторів в області кріптофінансування”.

Ви можете переглянути свідчення генслера перед комітетом палати представників з фінансових послуг тут: