Гравці розкрили секрет в deathloop, на який натякав розробник

11

Користувач форуму reddit під псевдонімом borkowskiboy повідомив про те, що знайшов в deathloop секрет, на який натякав дизайнер рівнів arkane studios жюльєн евійе (julien eveille). У матеріалі можливі спойлери до гри.

Джерело зображення: bethesda softworks

За словами евійе, мова йшла про не дуже добре заховану загадку, яка складається з двох частин: дії на одній карті і наслідки на іншій. Пошук влаштували в районі апдаам, над яким переважно працював дизайнер.

Секрет пов’язаний з бомбою, яку активують у разі підняття тривоги на рівні «фрістад рок». Вибух знищує скелю цілком (і героя теж), але, якщо встигнути втекти з локації за час зворотного рахунку, можна побачити наслідки детонації.

Так, з боку фрістада починає підніматися хмара диму, а вдень в апдаамі з’являється унікальна група культистів, які обговорюють ситуацію, що склалася і можливість влаштувати ще більший вибух.

За словами користувача twitter під псевдонімом elliottfinn, якому також вдалося знайти секрет, часу на втечу від вибуху дається достатньо — гравець навіть встиг побороти джуліанну (ші), що вторглася, і розблокувати виходи з локації.

Незабаром після публікації евійе підтвердив знахідку elliottfinn. Втім, як з’ясувалося, напередодні тизера розробника деяким вже вдавалося побачити наслідки детонації бомби, але за секрет гравці це не прийняли.

Deathloop дебютувала 14 вересня на pc (steam, bethesda launcher) і ps5. За сюжетом найманець кольт ван застряє в тимчасовій петлі на острові чорний риф. Щоб вибратися з циклу, герою потрібно за один день вбити вісімку ідеологів.