Гравці world of warcraft: classic знайшли незвичайний спосіб боротьби з ботами

24

Боти, які займаються фармом ресурсів або мобів, давно не новина – з самого старту класичних серверів це стало серйозною проблемою, яку blizzard не поспішають вирішувати. Гравці ж wow classic довгий час самостійно шукали ефективний спосіб боротьби, і рішення прийшло з найнесподіванішого місця – допоміг баг з місцем спавна npc.

Йдеться про помилку, через яку npc спавняться там, де гравці не можуть його вдарити. Людина легко це зрозуміє і повернеться пізніше, але боти не володіють достатнім рівнем інтелекту. Замість цього вони продовжують вмирати від недосяжного ворога.

Відео на reddit

Це веселе рішення проблеми з ботами виявилося дуже ефективним. Деякі гравці навіть закликають blizzard зробити це окремою функцією.

це ж прекрасно. Щось подібне можна зробити навмисно і зібрати ботів з усієї локації в одному місці і зарепс / забанити всіх разом. Додайте таку функцію!

Заманювати і відловлювати персонажів-ботів за допомогою npc або ресурсу, на який вони запрограмовані, виглядає як прекрасне і просте рішення проблеми, що довгий час переслідує класичний wow.

І хоч впровадження такого функціоналу може здатися простим, немає ніяких ознак того, що blizzard розглядають таку можливість. Судячи з кількості ботів в грі, можна з упевненістю сказати, що поточні методи боротьби розробника малоефективні.