“гробниці полеглих” і не тільки: до кінця року фанатів assassin’s creed valhalla чекає кілька безкоштовних оновлень

56

Компанія ubisoft опублікувала дорожню карту оновлень для рольового екшену assassin’s creed valhalla . До кінця цього року французький видавець порадує шанувальників відразу декількома безкоштовними апдейтами. Перший з них (1.4.0) вийде вже 9 листопада і додасть в гру нові випробування “гробниці полеглих”.

Далі фанати зможуть взяти участь в обмеженій за часом (з 11 листопада по 2 грудня цього року) безкоштовній події “свято ускуреі”, а останній місяць року відзначиться оновленням 1.4.1.

Ви готові? ? дізнайтеся, що вас чекає в #assassinscreedvalhalla! схоже, в 2021 році ще залишилося кілька нерозкритих загадок ? pic.twitter.com/6mpk8qfroh

– assassin’s creed ru (@assassinsrussia) november 5, 2021

перший рік присутності assassin’s creed valhalla на ринку став настільки вдалим, що з точки зору виручки від продажів рольової екшен про вікінгів вже розташувався на другому місці в рейтингу найуспішніших ігор за всю історію ubisoft. assassin’s creed valhalla вперше в історії серії отримає другий рік підтримки.

Якщо вірити останнім чуткам,. Воно перенесе гравців в свартальвхейм-підземний світ гномів, темних альвів і магів-ремісників.

assassin’s creed valhalla