Характеристики нової телеприставки xiaomi tv stick

18

Нова телеприставка xiaomi у вигляді hdmi-донгла пройшла сертифікацію федеральної комісії зі зв’язку сша( fcc), завдяки чому тепер відомий не тільки зовнішній вигляд пристрою, але і його ключові характеристики. З’ясувалося, чим друга версія буде відрізнятися від оригіналу.

Зовні спадкоємець xiaomi mi tv stick нічим не відрізняється від випущеної раніше в цьому році версії. Це все такий же невеликий hdmi-донгл у вигляді флешки і з фірмовим пультом в комплекті. Однак в плані технічних характеристик новинка стала помітно краще. Так, в ній використовується процесор amlogic s905y4 з чотирма ядрами cortex a35 і графічним прискорювачем mali g31 mp2. Таким чином, вона зможе відтворювати контент в 4k і з частотою 60 кадрів в секунду, чого не вистачало першому поколінню.

Нова телеприставка отримає помітно покращений модуль wi-fi, що забезпечує швидкість завантаження по каналу vht80 до 866,7 мбіт/с і швидкість віддачі до 300 мбіт/с по каналу ht40. Для порівняння, в попередній версії це було 433,3 і 150 мбіт / год відповідно. Крім того, друге покоління буде підтримувати кодеки av1, h. 265, vp9 p-2, avs2 4kp30 і h. 264 і технології hdr10/10+, hlg, dolby vision, dolby atmos і dts hd.

Дата презентації та ціна нової телеприставки поки не повідомляються. Оригінальна mi tv stick коштує в європі €39,99.