Хмара mail.ru — Як користуватися сховищем

297

У 2014 році компанія mail.ru вирішила вдосконалити роботу свого хмарного сховища, таким чином з’явився популярний сьогодні сервіс — хмара mail.ru.

У цій статті ми розглянемо всі секрети хмарного сервісу.

Вхід в хмару і початок роботи

Здійснити вхід в хмарний диск може кожен користувач, у якого є електронна пошта меил.ру. Зайти в аккаунт можна за посиланням https://cloud.mail.ru/

Хмара mail.ru — Як користуватися сховищем

Користувацьке вікно входу у сховище для Windows

Цікаво! Програма «Хмара від мейл.ру» дозволяє завантажувати і передавати файл швидше, завдяки протоколу ftp. Цей протокол забезпечує спрощений доступ до сервера, а це допомагає економити пам’ять і збільшити швидкість завантаження і завантаження призначених для користувача даних.

Після того, як користувач вперше виконав вхід в хмару, йому буде надано 25 Гб вільного місця абсолютно безкоштовно.

Це досить великий обсяг у порівнянні з аналогічними хмарними сховищами, які надають своїм користувачам від одного до двадцяти Гб безкоштовного вільного місця.

Кілька місяців тому компанія Мейл.ру вирішила провести повномасштабну акцію по залученню нових клієнтів до свого сервісу.

Кожен зареєстрований клієнт отримує не тільки безкоштовних 25 Гб пам’яті, але у нього також є можливість на безоплатній основі стати володарем 1 Тб місця на хмарі.

Щоб скористатися такою можливістю і отримати терабайт пам’яті необхідно зареєструватися в системі.

Через який час відбудеться автоматичне настроювання користувальницького профілю і з’явиться додатково вільний простір.

Основні дії в хмарі. Коротка інструкція

Варто відзначити, що хмара працює за принципом протоколу webdav, який дозволяє відразу декільком користувачам редагувати один і той же документ у режимі реального часу.

Така функція дуже зручна для використання у великих компаніях, адже дозволяє істотно заощадити час на постійну передачу одного і того ж файлу різним користувачам.

У самому хмарі користувачі також можуть купувати додаткові плагіни, ігри і розширення.

Розглянемо докладніше, як завантажити файли, як завантажити папку і як зберегти свої документи в хмарі:

 • Щоб почати завантаження елемента з вашого пристрою у хмару, знайдіть клавішу завантажити, як показано на малюнку, натисніть на неї і побачите наступне вікно;
Хмара mail.ru — Як користуватися сховищем

Початок завантаження даних хмара

 • Щоб завантажити папку в хмару, просто перетягніть її з вашого комп’ютера в віконце завантаження або скористайтесь кнопкою «Вибрати файли». Папка буде завантажена в ваше сховище і її можна буде переглянути;
Хмара mail.ru — Як користуватися сховищем

Завантажена в сховище спеціальна папка “bmp”

 • Щоб завантажити будь-який файл, скористайтесь тим же принципом, який описаний вище інструкції. Зауважте, що у сховищі можна завантажувати як папки, так і архіви;
 • Документи на хмарі зберігаються автоматично в правій частині інтерфейсу, щоб завантажити необхідний документ, натисніть на ньому правою клавішею мишки і виберіть пункт «Завантажити».
Хмара mail.ru — Як користуватися сховищем

Завантаження даних з хмари на пристрій

Власник хмари також може відкрити доступ до будь-якого з своїх файлів, щоб його могли переглядати, завантажувати або редагувати інші користувачі.

Щоб налаштувати доступ, дотримуйтесь інструкції:

 • Натисніть правою кнопкою мишки на файл і виберіть пункт «налаштувати доступ». Відкриється вікно створення посилання на файл. Пряме посилання на скачування може бути передана власником файлу кому завгодно;
 • Налаштуйте режим перегляду і редагування, а потім скопіюйте сформувалася посилання і відправте її одержувачам.
 • Хмара mail.ru — Як користуватися сховищем

  Налаштування відкритої посилання доступу до файлу сховища

  Синхронізація з усіма корисними пристроями

  Головне достоїнство будь-якого хмарного сховища – його можна синхронізувати практично з будь-яким користувальницьким пристроєм (використовувати як якийсь як мережевий диск).

  Додаток хмара від мейл.ру доступно як для комп’ютера під керуванням будь-якої операційної системи (десктопні версії програми), так і для смартфонів (для Андроїд і інших ОС).

  Хмара абсолютно безкоштовна, викачати її можна з офіційної сторінки розробників: https://help.mail.ru/cloud_web/app/about
  Хмара mail.ru — Як користуватися сховищем

  Додаток для операційної системи Android. Зовнішній вигляд інтерфейсу

  Встановити хмара для Андроїд можна безпосередньо з магазину додатків. Також завантажити програму можна з сайту розробника, посилання на який знаходиться вище в статті.

  Маючи два додатки, одне на комп’ютері, а інше – на мобільному пристрої, можна синхронізувати всі файли в будь-який час, в якій точці світу ви б не перебували.

  Тематичні відеоролики:

  Хмара mail.ru як користуватися

  Як користуватися одним з дуже зручних, простих і безпечних сервісів mail.ru – хмарою – сховищем файлів