Honda займеться розробкою літаючих автомобілів і ракет

17

Компанія honda оголосила про плани протягом наступних шести років витратити $45 млрд на дослідження і розробки за трьома ключовими напрямками. Це електричні літальні апарати з вертикальними зльотом і посадкою( evtol), робототехніка і навіть ракети.

Тут і нижче зображення pixabay.com

За проектом evtol планується розробка літаючих автомобілів. За задумом honda, такі транспортні засоби отримають гібридну силову установку з електричним мотором, що дозволить їм долати значні відстані. Зокрема, називається цифра в 400 кілометрів.

Літаючі автомобілі планується використовувати в рамках нового сервісу повітряного таксі. Рішення про комерційний запуск такої платформи буде прийнято до 2025 року, а необхідні дозволи для експлуатації служби можуть бути отримані до 2030-го.

Підрозділ робототехніки займеться створенням передової роборуки, здатної ефективно захоплювати різні предмети і виконувати точні дії. Передбачається, що управляти такою роботизованою рукою користувач зможе дистанційно за допомогою шолома віртуальної реальності і спеціальної рукавички.

Нарешті, ще один підрозділ буде розробляти ракети багаторазового використання. Такі носії теоретично можуть бути використані для виведення невеликих супутників на низькі навколоземні орбіти і організації на їх основі всіляких сервісів, наприклад, для підключених автомобілів.