Ігри тижня #9 (6.09.21 — 12.09.21)

12

На момент написання даної статті-неділя, а значить прийшов час подивитися, у що можна буде пограти на наступному тижні. У даному випуску ми зібрали для вас інформацію про всі релізи, тестування, оновлення та інші події, пов’язані з онлайн-іграми, які відбудуться в період з 6 по 12 вересня 2021 року. Нагадуємо, що стаття може з часом доповнюватися.

6 вересня

 • розпочнеться відкрите стрес-тестування хардхорной mmorpg з елементами пісочниці mortal online 2. Триватиме даний етап до 12 вересня, а взяти участь зможуть всі користувачі, які запросять доступ на сторінці в steam. Розробники збираються перевірити сервери, а також зібрати фідбек від гравців.

7 вересня

 • «королівська битва ” bloodhunt, заснована на всесвіті культової rpg vampire: the masquerade, вийде в стадії раннього доступу на пк. До повноцінного релізу розробники збираються додати статистику і поліпшену підтримку геймпада, а також виправити помилки.

 • на pc, playstation 4 і xbox one відбудеться реліз симулятора водія автобуса bus simulator 21. Гра пропонує 30 ліцензованих автомобілів популярних марок, таких як scania, volvo та інших. Також реалізовані карти знаменитих міст світу, серед яких європейські та американські.
 • microsoft flight simulator (2020) отримає велике оновлення під назвою world update vi. Воно додасть в гру нові країни для польотів, такі як німеччина, австрія і швейцарія, з картами високої роздільної здатності і тривимірними містами.
 • у російській версії mmorpg lineage 2 essence з’являться так нових сервера: amber і pearl. Вони будуть включати в себе загальні міжсерверними локації, цінні для отримання досвіду і лута. Також на серверах стануть проходити спеціальні івенти на честь запуску.

8 вересня

 • для багатокористувацького шутера від першої особи valorant вийде оновлення, яке запускає другий акт третього епізоду під назвою «відображення». Відомо, що воно додасть в гру нову карту fracture, в якій гравцям доведеться переосмислити свої стратегії і діяти по новому.
 • для пк-версії “королівської битви” pubg: battlegrounds вийде оновлення 13.2. У гру додадуть черговий квиток вижив, пістолет-кулемет p90 і казуальний режим на карті ерангель. Крім того, деякі карти піддадуться змінам.
 • доповнення “пробуджується полум’я «для mmorpg the elder scrolls online, раніше вийшло на пк, стане доступно на консолях playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s. Разом з ним в грі з’являться два нових підземелля:» жахливий підвал «і»оплот червоний пелюстка”.
 • fallout 76 отримає оновлення, з яким у гравців з’явиться можливість створювати кастомні світи з власними настройками. У них можна використовувати вже існуючих персонажів, але після приєднання до такого світу у вас буде окремий прогрес для нього.

9 вересня

 • в екшені від третьої особи for honor стартує 3-й сезон 5-го року під назвою tempest. У ньому відбудеться безліч геймплейних змін, а також розробники запустять кілька подій. Того ж дня розпочнеться черговий етап чемпіонату dominion series.
 • у південній кореї вийде мобільна mmorpg mu archangel 2. У новій частині розробники ввели можливість управління трьома героями одночасно і додали більше контенту, поліпшили гільдії, босів, підземелля, інтерфейс і багато іншого.

 • мобільна moba league of legends: wild rift поповниться відразу двома персонажами. У гру додадуть чемпіонів бренд і нуну, раніше доступних в пк-версії league of legends. Разом з цим буде запущено спеціальну подію» лід і полум’я ” з різними нагородами.
 • розпочнеться відкрите бета-тестування mmorpg new world, яке триватиме до 12 вересня. Взяти участь зможуть всі бажаючі, в тому числі і ті, хто не оформляв попереднє замовлення.

10 вересня

 • на nintendo switch відбудеться реліз warioware: get it together! – ігри про одного з лиходіїв всесвіту “маріо”. Проект буде включати в себе колекцію різних кооперативних міні-ігор, в яких можна розважитися разом з друзями.
 • до 13 вересня буде проходити ексклюзивний етап закритого бета-тестування шутера від першої особи call of duty: vanguard