Iphone 13 pro і google pixel 5 зійшлися в битві камер [відео]

16

Журналіст phandroid нік грей провів порівняльний тест камер флагманів apple і google. Незважаючи на схожу конфігурацію потрійних тильних модулів, моделі помітно розрізняються своїм підходом до зйомки і іншими технічними особливостями.

Камера iphone 13 pro включає три 12-мегапіксельних сенсора з різною світлосилою і типом об’єктива. Мінімальна апертура у флагмані apple становить f/1.5 при еквівалентній фокусній відстані 26 міліметрів. Гаджет також підтримує 3-кратний оптичний зум.

Google pixel 5 обзавівся датчиками на 12, 16 і 8 мегапікселів. При цьому світлочутливість головного сенсора моделі у нього нижче – її значення становить f/1.7. Обидва смартфони здатні записувати 4k-відео зі швидкістю до 60 кадрів в секунду.

В ході тестування нік грей зазначив, що google продовжує активно використовувати програмні алгоритми для підвищення якості зйомки, покладаючись здебільшого саме на пз, а не на апаратну складову. По завершенні масштабної фотосесії журналіст не зміг вибрати однозначного переможця імпровізованої “фотобітви”, залишивши рішення за читачами блогу.