Камера яндекса навчилася вирішувати рівняння і визначати калорійність продуктів

12

Розробники навчили камеру яндекса визначати кбжу в продуктах, вирішувати лінійні і квадратні рівняння і показувати характеристики авто.

фото: dilato.ru

Розповімо докладніше, що нового з’явилося в додатку яндекса.

Тепер при наведенні камери яндекса на будь-який автомобіль, на екрані смартфона відобразиться повна інформація. Можна подивитися марку і модель автотранспорту, кількість кінських сил, максимальну швидкість і обсяги палива, що витрачається. До технічних характеристик розробники додали образні примітки, наприклад «»розганяється як спринтер”.

Щоб вирішити рівняння за допомогою штучного інтелекту, потрібно вибрати відповідний режим і зробити фото завдання. Камера покаже правильний порядок дій і відповідь, а також запропонує відео, в яких розбирається рішення таких завдань.

Ще цікавіше виглядає пошук продуктів харчування за допомогою розумної камери. Тепер можна не тільки знайти їх в інтернеті, але і отримати детальну інформацію про склад. Розумна камера підкаже, скільки білків, жирів і вуглеводів міститься в їжі. А також вкаже на кількість цукрів і мікроелементів. Відомості про калорійність продуктів супроводжуються корисними коментарями, як довго потрібно займатися фізичною активністю, щоб витратити ці калорії.

Також компанія яндекс анонсувала можливості наблизити об’єкт для зйомки і підтримку селфі-камери.

Камера яндекса з’явилася навесні 2021 року як додаток, який: «розповідає важливе про все, що бачить».

Розумна камера використовує сучасні технології пошуку та комп’ютерного зору. З її допомогою можна отримати інформацію про тварин, рослини, пам’ятки архітектури та предмети. Для цього потрібно навести камеру на об’єкт і клікнути на значок в пошуковому рядку. Також камера вміє переводити текст і сканувати документи.