Кевін файгі прокоментував появу кірстен данст і емми стоун в ” немає шляху додому»

29

Як і очікувалося і як стверджували багато інсайдерів і витоку, тобі магуайр і ендрю гарфілд все ж з’явилися у фільмі « людина-павук: немає шляху додому », в якому вони знову зіграли свої версії пітера паркера.

Коли маркетинг стрічки ще не почався, а навколо неї з’являлося багато чуток, передбачалося, що їх другі половинки з відповідних всесвітів, мері джейн (кірстен данст) і гвен стейсі( емма стоун), також повернутися. Але цього не сталося, хоча персонажі неодноразово згадувалися.

У новому інтерв’ю new york times особисто кевін файгі пояснив, чому кірстен данст і емма стоун не зіграли в ” немає шляху додому », незважаючи на спекуляції, а його коментарі ви можете побачити нижче:

Коли люди подивляться фільм, вони зрозуміють. Справа в сюжеті. Для всіх нас-емі [паскаль], джона [уоттса], сценаристів кріса маккенна і еріка соммерса було метою, щоб останній рік навчання пітера паркера в середній школі не загубився серед божевілля, яке настало завдяки його зустрічі з доктором стрендж. Це могло статися дуже легко, і тому у фільмі немає ще 20-ти чоловік.

Незважаючи на те, що в « немає шляху додому » з’явилося багато персонажів з різних всесвіту, в першу чергу, це був фільм про пітера паркера тома холланда, про що також говорилося під час маркетингової кампанії. Тому marvel і sony потрібно було не допустити, щоб картина була переповнена героями і лиходіями, що у них, здається, вийшло.