Кількість користувачів tiktok досягла 1 мільярда

22

Tiktok, соціальна мережа, орієнтована на відео, оголосила про те, що в усьому світі нею користуються один мільярд користувачів. За останні кілька років сервіс став стрімко зростати; він повідомив про 55 мільйонів користувачів в січні 2018 року, 271 мільйоні в грудні 2018 року, 508 мільйонах в грудні 2019 року і 689 мільйонах в липні 2020 року.

Досягнувши 1 мільярда активних користувачів, сервіс приєднався до ексклюзивної групи соціальних мереж, що налічує більше мільярда користувачів. Facebook wechat, whatsapp, instagram, youtube та wechat входять до цієї групи. У своєму оголошенні команда tiktok сказала:

«у tiktok наша місія-надихати на творчість і приносити радість. І сьогодні ми з нашим ком’юніті святкуємо це. Більше 1 мільярда людей по всьому світу тепер приходять в tiktok для розваги, навчання, творчості, для відкриття чогось нового для себе. Для нас велика честь бути домом для нашої надзвичайно різноманітної спільноти, деякі з яких перетворюються на наших улюблених зірок”.

Що стосується соціальних мереж, які є наступними ймовірними претендентами на охоплення мільярда користувачів, то ними є, згідно з даними statista – telegram і snapchat, хоча їм ще далеко.