Кінцівка «людини-павука: немає шляху додому» показала більше лиходіїв пітера паркера

25

Оскільки мультивсесвіт перебувала у центрі сюжету фільму « людина-павук: немає шляху додому », це сприяло тому, що пітер паркер тома холланда боровся з лиходіями з різних всесвітів – а саме, з доктором восьминогом, зеленим гобліном і пісочним людиною з трилогії сема реймі, а також з ящером і електро з фільмів дилогії « новий людина-павук ».

Тим не менш, це були не всі лиходії, показані у фільмі, і це дізналися фанати завдяки одній з численних «пасхалок». Коли в кінцівці фільму ми бачимо, що в небі над нью-йорком утворюються фіолетові тріщини, доктор стрендж каже пітеру, що «вони починають виходити назовні», і він не може їх стримати. Верховний чарівник має на увазі різних людей по всій мультивселенной, які знають, що пітер паркер-це людина-павук.

Фігур в тріщинах занадто багато, і важко зрозуміти, хто вони. Але фанати вже помітили силуети таких лиходіїв людини-павука, як крейвен-мисливець, скорпіон і носоріг. У будь-якому випадку, це відкриття може мати серйозні наслідки для наступної пригоди пітера паркера в mcu після « немає шляху додому ». Говорячи про силуети персонажів, деякі стверджують, що бачили в розломі мультивселенной чорну кішку і навіть спостерігача з мультсеріалу « що, якщо…? ».