Компанія samsung продемонструвала міцність своїх смартфонів galaxy z fold 3 і z flip 3

13

Багато користувачів інтернету раніше вже тестували їх на міцність в своїх оглядах, і змогли переконатися, що ці смартфони дійсно більш надійні в порівнянні з попередніми моделями. Сьогодні ж безпосередньо самі samsung випустили відео, де продемонстрували, яким випробуванням на міцність піддаються їх смартфони.

Практично всі складні гаджети схильні до виникнення двох проблем, пов’язаних з їх надійністю. Перша-це можливість згинати і розгинати пристрій незліченну кількість разів, не завдаючи цим пошкоджень, і друга – часте використання стилуса spen. Samsung часто виставляє спеціальні стенди, на яких демонструється, яким саме перевіркам піддаються їх гаджети до того, як потраплять в руки користувачам.

Крім випробувань на згинання і використання стилуса, пристрої також проходять перевірку погодними і температурними умовами в спеціальних камерах, а також перевірку зануренням працюючого смартфона в воду.

Однак, навіть велика кількість тестів не дає стовідсоткової гарантії надійності. Так, вже надходили повідомлення, що на екрані z flip 3 з’являються тріщини вже протягом перших днів після покупки. На щастя, подібні повідомлення з’являються вкрай рідко.