Композитор dying light 2 розповів про головну музичну тему гри і незвичайний інструмент, створений для запису саундтреку

14

Композитор dying light 2 stay human олів’є дерив’єр (olivier deriviere) у новому випуску dying 2 know more поділився додатковими подробицями саундтрека майбутнього зомбі-екшену у відкритому світі.

Джерело зображення: steam

Як було розказано в четвертому епізоді dying 2 know, спеціально для гри зі старого велосипедного колеса та іншого міського сміття був виготовлений музичний інструмент — він називається електричний псалтерій.

Повідомляється, що звук струн псалтерія «відмінно підходить персонажам» dying light 2 stay human, а так зване колесо долі (велосипеда) чується при прийнятті важливих рішень.

Крім того, дерив’єр розповів про головну музичну тему dying light 2 — run, jump, fight. На думку композитора, вона ілюструє основні заняття гравця-біг (струни), стрибки (духові інструменти) і битви (барабани).

Dying light 2 stay human надійде в продаж 4 лютого 2022 року для pc (steam, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Одну з важливих для сюжету ролей виконає актриса розаріо доусон (rosario dawson).