Конструктор острівних містечок townscaper обзавівся браузерної демоверсією

31

Незалежний розробник оскар шталберг (oskar stalberg) у себе в мікроблозі оголосив про появу можливості спробувати конструктор острівних містечок townscaper в новому для гри форматі.

Джерело зображення: steam (diogenes)

Нагадаємо, до недавнього часу перевірити свої містобудівні навички в townscaper можна було тільки у версіях проекту для цифрових пк-магазинів, на консолях і мобільних пристроях.

Тепер же townscaper (точніше, її демо) з’явилася в браузерах. Ця версія гри відрізняється від повної меншим простором для маневру і відсутністю опції збереження прогресу.

Oh. What’s this? a free townscaper web demo, playable straight in the browser: 🕊️ 💦 🌊 🏡 🏤 ⛪️ 🏤 🏡 🌊 💦 🕊️ pic.twitter.com/hg0f187xsb

— oskar stålberg (@osksta) december 1, 2021

Townscaper позиціонується шталбергом як медитативного розваги: завдяки особливому алгоритму наявні гравцем на сітці кольорові блоки автоматично перетворюються у будиночки, арки, сходи і мости.

Вихід townscaper на pc (steam, gog, epic games store) і nintendo switch відбувся в серпні поточного року, а в жовтні гра з’явилася на ios і android. До релізу на мобільних пристроях продажі проекту перевищили 500 тис. Копій.