користь бобрового струменя

8-31-2018

користь бобрової струменя
Боброва струя – маслянистий секрет, що виділяється парними пахучими залозами річкового бобра обох статей. Ця в’язка маса темно-бурого забарвлення володіє специфічним мускусним запахом, злегка нагадує аромат кори верби. Цінний продукт містить більше 50 корисних природних сполук, позбавляє людей від багатьох захворювань і патологічних станів. Також хочемо вам порекомендувати придбати користний та якісний Бобровий струмінь за кращою ціною.
Смолиста речовина носить назву «кастореум», користується великим попитом завдяки своїм дивовижним лікувальним властивостям. Так, вживається бобровий струмінь для здоров’я легенів і бронхів, ефективна в лікуванні туберкульозу. Мускус бобра добре розсмоктує тромби, перешкоджає появі нових згустків. Це натуральний засіб тваринного походження має виражену імуномодулюючу, протизапальну, протигрибкову дію, зміцнює кровоносну систему, усуває болі в ногах при варикозі. Застосовуючи боброву струмінь, люди швидше відновлюються після інсульту.
Препарат з струменя бобра приймають для підняття тонусу в організмі, підвищення працездатності, витривалості. Є дані про здатність витяжки з бобрової струменя покращувати самопочуття онкологічних хворих. Дозування підбирається індивідуально, лікування завжди починають з малих доз. Боброва струмінь відмінно допомагає в роботі всіх органів, особливо корисна для функціонування підшлункової залози, печінки, нирок.
В порошку боброву струмінь приймають в невеликих кількостях. Вона благотворно впливає на нервову систему, нормалізує тиск. Всі, хто хоче швидше позбутися набряків, травм, забоїв, виразок, поранень, можуть приймати витяжку з бобрової струменя, яка швидко справляється з їх наслідками.
Бобровий мускус застосовується в лікуванні головного болю, у чоловіків відновлює порушену секреторну активність передміхурової залози, показаний при простатитах, імпотенції, аденомі передміхурової залози, геморої. Боброва струмінь випускається в різних формах, на її основі готують: настойки, екстракти, мазі, свічки, порошок, краплі, креми, капсули.