Космічний екшен star conflict отримує масштабне оновлення ” таємниці всесвіту»

22

Учасників космічних баталій чекає новий есмінець і динамічна pve-бійка «витік мізків».

Після останньої війни з чужими, всесвіт star conflict лежить в руїнах, але це ненадовго – маленькі загони пілотів починають нишпорити по космічному простору і відшукувати заховані таємниці. Ці загони збиваються у фракції і вступають в битву за галактику в новій тематичній події «таємниці всесвіту». Подія пройде в два етапи, і в кожному з них більше 40 рівнів нагород.

Головним призом всього івенту стає есмінець аlbireo, оснащений модулем “бойове перегрупування”, який виробляє відстиковку маневреного перехоплювача від есмінця прямо під час бою. Також на судні встановлено потужне променеве знаряддя “fort-4” і некеровані торпеди, які випускають бойових дронів і переводять їх сенсори в режим очікування зазівався противника.

Потужний есмінець можуть отримати всі гравці, які взяли участь у події, а потім застосувати його у свіжій кооперативній місії» витік мізків”, де пілоти мають шанс непогано заробити. Пілотам поставлено завдання-пробитися на покинуту піратську базу і врятувати замкнених на ній вчених. Якщо місія завершиться успішно, найманці отримають стандартний гонорар, шанс виграти один з десяти призів по 100 тисяч галактичних стандартів.