Кращі відеоплеєри на android

10

одним з найголовніших переваг android є те, що її можна навчити відкривати файли практично будь-якого формату. ця можливість стає особливо актуальною при необхідності програвання різного роду відеофайлів. Для розширення стандартних можливостей андроїд-пристроїв створено безліч відеоплеєрів. Кожне з додатків має свої особливості, переваги перед аналогами і певні недоліки. Вашій увазі пропонується топ – 3 відеоплеєрів для пристроїв на android.

Mx player — зручно, стабільно, функціонально

Mx player користується найбільшою популярністю серед власників андроїд-гаджетів і по праву знаходиться на першому місці в даному рейтингу. Плеєр дозволяє відтворювати відео більшості існуючих форматів. Програма зручна і корисна як для рядового користувача без спеціальних запитів, так і для справжніх гиків. Власною “фішкою” програми є функція збільшення і зменшення програється картинки за допомогою простого мультитач-жесту.

Серед переваг програми варто відзначити функцію апаратного декодування з грамотно реалізованою підтримкою багатоядерності, можливість відкриття всіх поширених форматів субтитрів, наявність вбудованих кодеків для різних платформ. Таким чином, додаток mx player можна сміливо віднести до категорії «must have».

Bsplayer-безмежні можливості для кіноманів

Відмінний плеєр, який по функціональності не поступається і в деяких аспектах навіть перевершує розглянуте вище додаток. Раніше поширювався виключно платно. Зараз доступні умовно безкоштовні версії. Підтримує всі поширені формати відеороликів і відео-стрімів, вбудоване апаратне декодування і безліч інших функцій. Користувач може налаштувати управління мультитач-жестами для зміни гучності, яскравості і безлічі інших важливих параметрів.

Доступна функція автоматичного швидкого пошуку субтитрів. У деяких ситуаціях буде корисна можливість відтворення відеофайлу з rar-пака без потреби попередньої розпакування. Єдиний момент, який можна умовно віднести до недоліків, полягає в досить складному інтерфейсі, в якому просто потрібно розібратися і звикнути.

Vplayer video player — краса не вимагає жертв

Замикає трійку кращих програвачів на сьогодні програма, практично не має недоліків. Позиціонується як умовно-безкоштовна. Дозволяє відтворювати ролики з youtube. Користувачам пропонується доступ до більшості поширених віртуальних файлових сховищ.

Підтримує всі поширені формати відеозаписів і відео-стріми. На практиці користувачі відзначають, що програма витрачає дещо менше заряду батареї в порівнянні з іншими популярними додатками, що є безсумнівною перевагою у випадку з андроїд-пристроями. Гарний дружній інтерфейс дозволяє миттєво розібратися з усіма функціями програми. У цьому розробникам відеоплеєра потрібно віддати належне.