Кріптобіржу binance звинуватили в маніпуляцією курсу біткоіни і можуть заборонити на території рф

26

Одним із способів корекції курсу національної валюти є активна участь центробанку, який здатний здійснювати інтервенції як в доларах, так і будь-який інший фіатной валюті. Наприклад, якщо необхідно підтримати рубль, то регулятор буде активно його купувати, що дозволить курсу не впасти. У разі, якщо ринок відносно стабільний, регулятор може неспішно нарощувати валютні резерви в євро і доларах. Подібні маніпуляції важливі для фінансового сектора і проводяться з урахуванням інтересів держави і засновані на довготривалих прогнозах аналітиків. Будь-який невірний крок загрожує нестабільністю і погіршенням життя мільйонів жителів. Оскільки сьогодні у нас трохи інша тема матеріалу, то може здатися що подібний вступ тут не до місця, насправді далеко не завжди фінансові маніпуляції великих фінансових структур проводиться для забезпечення благополуччя учасників цієї самої структури.

Binance є найбільшою криптовалютной біржею на планеті, а приблизна оцінка компанії в разі виходу на ipo становить 300 мільярдів доларів. Здається, що в нашому світі подібна структура не може існувати автономно, приймаючи ті чи інші рішення без участі інтересу держав, де вона здійснює господарську діяльно. Є думка, що binance активно співпрацює з урядом сша, що до інших, то біржа нікому не підзвітна, оскільки не має штаб-квартири. Одночасно з цією проблемою binance вже неодноразово звинувачувалася в маніпулюванні ринком. Логіка тут проста: біткоіни (будь-яка інша криптовалюта) дорожчає. Експерти говорять про бичачому тренді, а десятки тисяч трейдерів ставлять на підвищення. У цей момент відбувається різке падіння вартості біткоіни, що призводить до масштабних ліквідацій на користь біржі.

Іноді власники втрачають сотні мільйонів доларів, але не рідкісні випадки, коли інвестори позбавлялися мільярдів, які йшли на користь binance. Сьогодні стало відомо, що національна спілка захисту прав споживачів заявила про маніпуляції, що проводяться біржею. Інформація з вимогою заблокувати діяльність binance на території рф була відправлена в банк росії. Почитати більше на цю тему можна в даному матеріалі.

Поза всяким сумнівом, у глави binance чанпена чжао є можливість маніпулювання криптовалютами. У розпорядженні біржі мільярди доларів на банківських рахунках, така ж кількість в стейблкоінах, біткоіни і інших криптовалюта. Потрібно розуміти, що поки заповзятливого китайця ніхто за руку не ловив, але це не означає, що так буде завжди. Сьогодні потрібно докладати масу зусиль, щоб приховувати подібні дії. Експерти вважають, що заборонити binance в росії не тільки майже неможливо, але і нереалістично. Доказів існування маніпуляцій немає, а законодавство і зовсім не визначилося зі статусом криптовалюта. Цілком можливо, що тиск на binance почне здійснюватися в найближчі кілька років, але поки чанпен чжао буде продовжувати свою діяльність, наскільки б сумнівною вона не була.