Китайська влада призупиняє виробництво мікросхем на кілька днів заради збереження екології

15

Вже кілька десятків років поспіль китай, японія і майже все східне узбережжя стрімко розвивається в сфері розробки електроніки. В інших областях жителі азії, звичайно, теж значно досягли успіху, однак, як показують дослідження, тамтешні люди споживають більше електроенергії, ніж у всьому іншому світі. Відповідно, нескладно здогадатися, які країни викидають в атмосферу найбільшу кількість відходів виробництва. В основному це відноситься до китаю.

оскільки цією проблемою всерйоз зацікавився уряд китаю, негайні дії щодо попередження загрози забруднення будуть скоро прийняті. Вірніше так: вже прийняті. Як повідомляють партнери nvidia, intel, qualcomm та інших великих виробників електроніки, нещодавно місцева влада надіслала їм листи, в яких повідомили, що з метою збереження екології їм потрібно буде на кілька днів повністю зупинити виробництво напівпровідників. До слова, останнім часом вони і так в жорсткому дефіциті.

як повідомляє ресурс digitimes, можливо, рішення даної проблеми можна буде знайти шляхом сплати більшої кількості податків. Сама ж країна має намір перейти до вуглецево-нейтральної схеми виробництва вже в 2060-му році.