Logitech g і riot games представили ігрові девайси для фанатів league of legends

15

Logitech g-підрозділ компанії logitech в рамках співпраці з riot games випустить нову колекцію ігрових аксесуарів для pc, виконаних в стилістиці league of legends.

Зовнішній вигляд нових пристроїв і їх естетика натхненні натхненні унікальним стилем хекстек з всесвіту league of legends. Хекстек-це поєднання магії і технології, яке активно використовується в місті пілтовере і його районі зауні. У своїй основі хекстек поєднує чисту і багатошарову геометрію архітектури в стилі ар-деко з направляючої магічною енергією. Це унікальне поєднання реальності і фантастики. При цьому хекстек не просто частина ігрового лора. Його можна назвати офіційним стилем і основою дизайну всього бренду lol.

«якщо вам подобається така гра, як league of legends, ви занурюєтеся в неї буквально з головою, – зазначив пітер кінгслі( peter kingsley), директор з маркетингу logitech g. – ми створили цю колекцію у співпраці з розробниками league of legends, керуючись бажанням об’єднати наші продукти і технології професійного рівня з культовим стилем хекстек league of legends. Гарнітура, миша і поверхня ігрового килимка пофарбовані в кольори lol, щоб створити унікальне цілісне відчуття і надихнути користувачів на нові подвиги в грі”.

У колекцію входять 3 продукти: ігрова гарнітура logitech g pro x, бездротова ігрова миша logitech g pro і ігровий килимок для миші logitech g840 xl.

” ми дуже раді продовжити нашу співпрацю з logitech g — – сказала ешлі мейді, керівник відділу споживчих товарів riot games. Нова лінійка девайсів професійного рівня logitech g подарує нові враження для будь-якого гравця, втілюючи нашу технологію league of legends hextech у витончених і продуктивних продуктах».

Бездротова ігрова гарнітура pro x league of legends edition має надійну конструкцію і високий рівень комфорту, великі 50-мм драйвери, а також підтримує технологію blue vo!ce для високої якості зв’язку і віртуальний об’ємний звук 7.1 для максимального занурення в ігри.також в колекції представлена бездротова миша pro wireless у версії league of legends edition. У пристрої використовується технологія швидкісного бездротового зв’язку lightspeed wireless. Серед її відмінних якостей-полегшений корпус, чутливий сенсор hero з роздільною здатністю до 25 000 dpi і надійні перемикачі з ресурсом в 50 млн.натискань. Симетричний дизайн, 4 фіксованих і 4 знімних бічних кнопки дозволяють домогтися високого рівня контролю і повної свободи кастомізації.ігровий килимок для миші g840 xl має значні габарити (900 x 400 мм) і мінімальну товщину в 3 мм і дозволяє з комфортом переміщати мишу, а також розмістити на поверхні ігрову клавіатуру та інші аксесуари.

Всі новинки будуть доступні в рф вже в грудні 2021 року. Рекомендована роздрібна ціна аксесуарів:

  • ігрова гарнітура pro x league of legends edition-10990 рублів.
  • бездротова миша pro league of legends edition — 10990 рублів.
  • килимок для миші logitech g840 xl league of legends edition-4490 рублів.