Magic leap отримала $500 млн на створення ar-гарнітури нового покоління

16

Компанія magic leap, що займається розробкою гарнітур доповненої реальності, заявила про отримання нових коштів на розвиток технологій і намір випустити ar-модель magic leap 2 вже в наступному році. Деякі користувачі в рамках програми бета-тестування мають можливість працювати з ним вже зараз.

Twitter.com/magicleap

У вчорашньому інтерв’ю cnbc глава компанії пеггі джонсон (peggy johnson) заявила, що новинка буде найкомпактнішою і легкою в індустрії, отримає подвоєне поле огляду і буде застосовувати спеціальну технологію, що дозволяє використовувати гарнітуру в умовах яскравого освітлення. При цьому новинка розрахована в першу чергу на корпоративних користувачів, на її розробку додатково залучено $500 млн інвестицій.

Свого часу стартап magic leap отримав майже $3 млрд фінансування на розробку ar-гарнітури. Пізніше назву моделі змінили з magic leap 1 на magic leap one creator edition в спробі залучити професійних користувачів. У підсумку в 2020 році довелося звільнити до 1000 чоловік — близько половини всіх співробітників, змінилися і багато топ-менеджери компанії, включаючи її колишнього главу, на зміну якому прийшла джонсон.

У квітні вона заявила, що вже в цьому році з’явиться обмежене число гарнітур нового покоління, на 20% легше і з подвоєним полем огляду. Судячи з останньої заяви, гарнітура magic leap 2 розрахована на бізнес-користувачів.

В одному з недавніх постів джонсон заявила, що за оцінками international data corp. (idc), ринок ar/vr-пристроїв до кінця 2024 року зросте до $140 млрд.вона назвала корпоративних клієнтів компанії, включаючи ericsson і страхову компанію farmers insurance — остання вже використовувала технологію для дистанційного навчання нових співробітників в період пандемії. Також в числі стратегічних партнерів названі google cloud, ptc, nvidia і vmware.

Хоча за словами пеггі джонсон основним видом діяльності є розробка ar-рішень для бізнесу, компанія зберігає великий інтерес до призначених для користувача рішень. Також відомо, що magic leap вже отримала запити від декількох компаній на покупку ліцензій на її технології і має намір активно використовувати ці можливості, якщо вони допоможуть розширити позиції і можливості бізнесу на корпоративному ринку.