Мемную криптовалюту shiba inu скоро почне приймати великий американський магазин newegg

43

Американський інтернет-магазин електроніки newegg найближчим часом почне приймати як засіб оплати за товари криптовалюту shiba inu (shib). Згідно із заявою компанії, така можливість з’явиться ” ближче до свят».

Джерело зображення: newegg

” ми завжди шукаємо способи зробити покупки на newegg.com новаторськими. Наші клієнти хочуть більшої гнучкості і можливостей, включаючи можливість оплати широким спектром криптовалют. Завдяки нашому партнерству з bitpay ми можемо лідирувати на ринку. З цією метою ми раді запропонувати shib в якості способу оплати на newegg.com”, – сказав директор з маркетингу newegg ендрю чой (andrew choi).

Ритейлер вже запустив масштабну рекламну кампанію платежів за допомогою shiba inu, орендувавши the reef — найбільший білборд в сша, розташований на перетині жвавих автомагістралей в центрі лос-анджелеса. Він став центральним компонентом передсвяткової рекламної кампанії newegg.

Newegg продовжує підтримувати репутацію піонера в області ритейлу з прийому платежів в криптовалюта. У 2014 році, завдяки партнерству з bitpay, newegg стала першою великою компанією в сфері електронної комерції, яка почала приймати біткоіни в якості способу оплати. На початку 2021 року newegg була в числі перших, хто став приймати в якості платежів dogecoin. У липні ритейлер почав приймати платежі за товар в litecoin.