Microsoft і adidas анонсували випуск кросівок до 20-річчя xbox

11

Microsoft випустила перший xbox 15 листопада 2001 року, і компанія відзначає, що бренд вступає в друге десятиліття, співпрацюючи з adidas в розробці нестандартного взуття.

Першим взуттям, що з’явилася в результаті цього партнерства, стануть кросівки хboх 20th fоrum тесһ, в яких представлені “на половину прозорі салатові смуги, натхненні спецвипуском оригінальної консолі xbоx для відеоігри hаlо:соmbаt, яку випустили в 2001 році”.

Microsoft заявляє, що технологія хbох 20-th fоrum “врівноважує ностальгію, охоплюючи сучасні технології, і символізує те, як ми дивимося на нашу власну історію хbох — святкуємо останні 20 років і дивимося в безмежне майбутнє ігор”. Представники компанії також повідомили, що в найближчі місяці будуть представлені “ексклюзивні кросівки, які отримали натхнення нинішніми і минулими поколіннями консолей хbох”.

Але є і погана новина: не схоже, що більшість цих кросівок будуть випущені публічно. Microsoft заявляє, що перші кросівки, доступні для покупки нашим шанувальникам з’являться пізніше цього року, і що фанати повинні стежити за офіційним обліковим записом xbox в twitter, “щоб не пропустити останні оновлення і способи виграти свою власну пару кросівок обмеженої серії”.

Так, і у випадку, якщо хтось задався питанням про рішення microsoft співпрацювати з adidas, а не скажімо з nike, велика ймовірність, що це пов’язано з тим, що sony і nike в минулому співпрацювали в створенні кросівок на тему playstation. Тим часом nintendo вступив у партнерські відносини з vans. Схоже, консольні війни поширилися і на взуття-нехай переможуть кросівки з найкращим дизайном.