Microsoft припинить підтримку хмарного сховища onedrive на windows 7, 8 і 8.1

69

Microsoft дає користувачам windows 7, 8 і 8.1 ще одну причину для оновлення на більш нову версію операційної системи. Компанія оголосила, що її хмарна платформа зберігання даних onedrive припинить підтримку старих версій windоws на початку 2022 року.

“щоб зосередити ресурси на нових технологіях і операційних системах і надати користувачам найсучасніші і безпечні можливості, починаючи з 1 січня 2022 року оновлення для додатка onedrive більше не будуть надаватися на ваших персональних пристроях з windоws 7, 8 і 8.1”, – повідомляється в блозі про зміни мiсrоsоft. “персональні настільні додатки оnеdrivе, що працюють в цих операційних системах, перестануть синхронізуватися з хмарою 1 березня 2022 року».

Мiсrоsоft радить людям, які використовують ці версії windоws, нарешті перейти на windоws 10 або 11. Однак для багатьох користувачів це може стати важким завданням, тому що їх обладнання не відповідає новим системним вимогам. Але майбутній кінець підтримки windows 7 і 8.1, який microsoft планує припинити оновлювати 10 січня 2023 року, означає, що користувачам все одно доведеться оновити операційну систему на більш нову, якщо вони хочуть отримувати оновлення безпеки і патчі для усунення вразливостей.

Проте у користувачів windоws 7, 8 і 8.1 буде й інший варіант. Мiсrоsоft заявляє, що файли як і раніше можна завантажувати і вивантажувати через веб-додаток оnеdrivе; вони просто не будуть автоматично синхронізуватися через власні додатки платформи. Також наголошується, що ці зміни застосовуються до споживчої версії onedrive. Компанія заявляє, що підтримка бізнес-версії “буде відповідати життєвому циклу підтримки windows”, це означає що для компаній і підприємств додаток буде підтримуватися до 2023 року.