Міні-комп’ютер axiomtek kiwi310 в стилі raspberry pi забезпечує підтримку 5g

24

Компанія axiomtek анонсувала цікаву новинку — одноплатний комп’ютер kiwi310 в стилі raspberry pi. На основі вироби можуть створюватися інтелектуальні пристрої для інтернету речей, системи для розумних міст, комплекси відеоспостереження тощо

Джерело зображень: axiomtek

Плата має розміри всього 85 × 56 мм. Встановлений процесор intel celeron n3350 покоління apollo lake з двома обчислювальними ядрами, що функціонують на тактовій частоті 1,1–2,4 ггц. До складу чіпа входить прискорювач intel hd graphics 500.

Новинка несе на борту до 4 гбайт оперативної пам’яті lpddr4 і флеш-накопичувач emmc місткістю до 64 гбайт. Для виведення зображення служить інтерфейс micro hdmi 2.0 з підтримкою відео у форматі 4к/р60.

Рішення обладнано мережевим контролером gigabit ethernet з роз’ємом rj45 для під’єднання кабелю, двома портами usb 3.2 gen 1 і двома портами usb 2.0. Для подачі живлення служить роз’єм usb type-c. Підтримуються інтерфейси uart, i2c, spi, gpio, pwm.

Одноплатний комп’ютер може бути оснащений процесором машинного зору intel movidius myriad x. Крім того, допускається підключення модуля 5g для роботи в мобільних мережах п’ятого покоління. Йдеться про сумісність з операційними системами windows, linux і android.