Мішустін: у росії з’явиться it-омбудсмен — це поліпшить умови для it-бізнесу

22

Прем’єр-міністр російської федерації михайло мішустін в ході звернення до учасників форуму kazan digital week-2021 розповів про плани з розвитку галузі інформаційних технологій (it).

Тут і нижче зображення pixabay.com

За його словами, російська влада має намір активно просувати вітчизняні розробки за кордон, а також впроваджувати російське інженерне програмне забезпечення для моделювання і проектування об’єктів в промисловості. Крім того, будуть створюватися умови для повернення в росію it-фахівців, які виїхали працювати за кордон.

” вперше в нашій країні з’явиться інститут it-омбудсмена. Це допоможе створити сприятливі умови для ведення бізнесу в цій сфері. Більш того, запустимо програму стимулювання участі нашого бізнесу в міжнародних open-source-альянсах», — наводить «риа новости» заяви пана мішустіна.

Прем’єр-міністр рф також вказав на необхідність формування російського аналога github-платформи для хостингу різних it-проектів і їх спільної розробки. На базі такого сервісу зможуть розвиватися продукти з відкритим вихідним кодом.

За словами пана мішустіна, планується розвиток перспективних напрямків у галузі інформаційних технологій.

” стануть активніше застосовуватися рішення в сфері штучного інтелекту, великих даних, інтернету речей, хмарних сховищ. Будуть розроблені додаткові інструменти для зниження адміністративного навантаження на it-компанії”,-повідомив прем’єр-міністр.