Монітор benq mobiuz ex2710r для ігор оцінений в $600

10

Компанія benq анонсувала монітор mobiuz ex2710r, призначений для використання в складі систем ігрового рівня. Новинка пропонується за орієнтовною ціною 600 доларів сша.

Тут і нижче зображення benq

Пристрій обладнаний матрицею va розміром 27 дюймів по діагоналі. Роздільна здатність становить 2560 x 1440 пікселів, що відповідає формату qhd. Кути огляду по горизонталі і вертикалі — до 178 градусів.

Дисплей має увігнуту форму з радіусом кривизни 1000r. Таке виконання забезпечує більш повний ефект занурення у віртуальний простір. За усунення ефекту розриву кадру і підвищення плавності ігрового процесу відповідає технологія amd freesync premium pro.

Монітор має пікову яскравість в 400 кд/м2, а контрастність становить 3000:1. Час відгуку матриці дорівнює 1 мс, частота оновлення — 165 гц.

В оснащення входить аудіосистема формату 2.1 зі стереофонічними динаміками потужністю 2 вт кожен і 5-ватним сабвуфером. За допомогою підставки можна регулювати кути нахилу і повороту дисплея, а також його висоту по відношенню до поверхні столу.

Реалізовані технології flicker-free і low blue light для зниження навантаження на очі під час тривалої роботи. Інструмент black equalizer допомагає поліпшити видимість темних сцен.