Msi представила технологію memory boost для кращої сумісності з пам’яттю ddr5

10

Вихід оперативної пам’яті ddr5 не за горами, і виробники материнських плат починають готуватися до підтримки нового стандарту. Msi оголосила про розробку технології memory boost , покликаної забезпечити максимальну частоту роботи і найкращу сумісність з лінійкою материнських плат наступного покоління.

Варто нагадати, що msi реалізувала щось подібне в момент релізу ddr4. Тоді компанія змінила дизайн материнських плат на технічному рівні.

Memory boost, an msi exclusive feature, delivers data signals and ensures maximum compatibility for the best performance. Here’s the recognition from our memory partners! ? @adatatechnology @xpg_global @corsair @gskillgaming @kingstontech #memoryboost #ddr5 pic.twitter.com/yqaa7ies8m

– msi gaming (@msigaming) october 3, 2021

Підтримати рішення msi зголосилися corsair, g. Skill, kingston та інші компанії. Adata в свою чергу заявила, що технологія дозволяє досягти швидкості до 8400 мбіт/с.

Прийдешні процесори intel core 12-го покоління, вихід яких очікується 4 листопада, будуть підтримувати як ddr4, так і ddr5. Це означає, що виробники материнських плат запропонують продукт, сумісний зі старим форматом і новим стандартом пам’яті. Amd представить власні рішення з архітектурою zen 4 в 2022 році.