Минулого тижня інвестиції в біткоіни виявилися найвищими за останні сім місяців

9

За даними платформи coinshares, минулого тижня обсяг інвестицій біткоіни досяг максимального рівня за останні сім місяців. Завдяки цьому курс найпопулярнішої криптовалюти світу перевищив $50 тис.

Зображення: pixabay

За тиждень, який закінчився 9 жовтня, інвестори вклали в забезпечені біткоіни активи $225 млн, що є найкращим результатом з тижня, що закінчився 26 лютого. Джерело зазначає, що інвестиції в біткоіни склали більшу частину з $226 млн, які були вкладені за тиждень в усі цифрові валюти. Активи, пов’язані з ethereum, зазнали відтік коштів у розмірі $13,6 млн, тоді як ще тиждень тому приплив інвестицій в «ефір» вимірювався $20,2 млн.

За останній тиждень курс біткоіни виріс приблизно на 15% і перевищив психологічно важливу позначку в $50 тис. На момент написання цієї замітки біткоіни торгувався на рівні $55 540 за одиницю. Зростанню курсу сприяли інвестори, які скуповують криптовалюту в момент падіння її курсу до приблизно $40 тис. В кінці вересня. Оптимістичні настрої інвесторів також можна пояснити появою ознак того, що комісія з цінних паперів і бірж сша може створити біржовий фонд біткоіни в майбутньому.

«ми вважаємо, що зміна настрою щодо біткоіни пов’язано з конструктивними заявами голови комісії з цінних паперів і бірж сша гері генслера (gary gensler), які вказують на можливість дозволу використання біткоіни в сша. Дані нашого недавнього опитування також свідчать про більш активну участь інституційних інвесторів у цьому класі активів”, – йдеться в повідомленні coinshares.