На консолях вийшов хокейний симулятор nhl 22

37

Сьогодні відбувся реліз хокейного симулятора nhl 22, розроблений студією ea vancouver і опублікований ea sports. Це буде 31-а гра в серії nhl і перша гра франшизи, яка виходить на консолях нового покоління. Симулятор буде доступний на платформах playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s.

Нововведенням при розробці nhl 22 став перехід з ігрового движка ignite на новий движок frostbite і графічне оновлення гри. За словами продюсера тайтла клемента квонга, пріоритетом команди розробників було переконатися, що всі функції гри будуть перенесені на frostbite так як треба.

В nhl 22 також будуть представлені нові анімації ігрового процесу: нові блоки пасів і кидків, оновлена захист шайби, додаткові сейви шайби у воротаря і багато іншого.

У грі з’явиться інноваційна система унікальних здібностей гравців-два рівня здібностей x-factor розділені на вміння, що змінюють хід матчу, і поліпшені здібності суперзірки. Кожен гравець отримує одну визначальну його здатність зони і додатковий набір здібностей суперзірки.