Не всі можуть пограти в deathloop-директор ablegamers вказав на серйозні недоліки

20

У той час як deathloop підноситься як неймовірна гра, яка подобається багатьом фанатам, в співтоваристві також спостерігається деяка зворотна реакція, викликана проблемами з тремтінням камери, які помітили гравці на пк. Deathloop навіть піддалася серйозній критиці на майданчику steam через ці проблеми, в яких спочатку звинуватили вбудоване в гру антипіратське програмне забезпечення. Однак з тих пір було відзначено, що причина не в denuvo. Додатково до всього, впливовий представник ігрового співтовариства для людей з обмеженими можливостями здоров’я звинуватив студію у відсутності в грі важливих і інклюзивних функцій.у недавньому повідомленні в twitter старший директор ablegamers стівен спон виступив з серйозною критикою на адресу розробника deathloop, arkane studios. У своєму твіті він згадав про те, що через недостатню доступність гри для гравців з обмеженими можливостями здоров’я він швидко виявив, що не може в неї грати. Він також сказав, що хоче попередити інших геймерів, і хоча деякі відповіли, що студія, ймовірно, додасть патчі, що включають функції доступності, спон додав в додатковому твіті, що він просто збирається “рухатися далі” і не буде “благати” про повніші оновленнях.причина твіту може бути пов’язана з тим, що проблеми з зависанням в deathloop викликані проблемами з частотою кадрів, а також з введенням за допомогою миші. Деякі проводили тести, які показали, що зависань менше, коли гравці використовують контролер замість миші. Однак спон поспішив згадати, що чутливість миші в грі обмежена. Він також сказав, що гра несумісна з екранними клавіатурами і не розпізнає голосове введення. Стівен зазначив, що існує безліч ігор, в яких враховуються особливості людей з обмеженими можливостями здоров’я, і що він з радістю віддасть свої гроші цим компаніям.

Ablegamers була заснована в 2004 році і є некомерційною організацією, яка спеціалізується на доступності відеоігор. Їх робота допомагає їм впроваджувати, наприклад, периферійні пристрої, які дають можливість геймерам-інвалідам грати. Благодійна організація також співпрацює з ігровими компаніями та видавцями, щоб допомогти просунути доступність в індустрії. У минулому році twitch пожертвував ablegamers 1 мільйон доларів.

На момент виходу цієї статті arkane studios не зробила заяви з приводу побоювань спона, які стосуються недостатньої доступності deathloop. Хоча представник компанії запевнив, що команда “розслідує” проблеми з зависанням на пк, в інтересах студії і видавця було б вирішити питання, підняті директором ablegamers.