Недорогі і корисні товари з aliexpress: інвертор baseus 150w, реноватор deko і інше

22

Екшен камера

Ціна $209

Купити тут

Камера знімає відео в 4к при цьому може записати якісний звук. Корпус може бути темним або чорно – помаранчевим. Кнопки теж найпотрібніші, старт-стоп і перемотування режимів.

Пусковий пристрій для авто

Ціна $58

Купити тут-потужне

Універсальний пристрій, яким можна і машину “підкурити” і зарядити ваші гаджети аж до ноутбука (функція повербанк) + є ліхтарик, багатьом таке до душі. Підходить для авто різних розмірів і призначення.

Реноватор deko

Ціна $18 за промокодом skidsale400

Купити тут

Популярний багатофункціональний інструмент, вироблений досить відомим китайським брендом. Якість середня, але краще, ніж у брендованих варіантів великих оффлайн-рітейлерів.

Ціна $40

Купити тут

Використовується спільно з електроінструментом, таким як — шуруповерт, дриль, гайковерт. Цифровий прилад дозволяє визначити розмір головки або перехідника. Оснащений підсвічуванням і дисплеєм на якому відображається інформація. Встановлений індукційний двигун обертає виріб з крутним моментом від 1 до 340 н.м. В залежності від комплектації.

Мультиметр

Ціна $13

Купити тут – bside zt-richmeters rm113d

Тестер застосовується для визначення несправностей в техніці, обслуговуванні обладнання промислового та побутового типу, для виявлення пробоїв електропроводки, вимірювань температури, напруги, сили струму і опору. Прилад укомплектований двома щупами контактного типу для перевірки і прозвонки.

Гайковерт

Ціна $46

Купити тут

Підійде для складання конструкцій і меблів. Спрощує роботу де, потрібно зусилля і фізична сила. Інструмент з високим крутним моментом до 630 н.м. Є 3 режими роботи з ударним ефектом.

Автомобільний інвертор baseus 150w

Ціна $33 за промокодом baseus220v

Купити тут

Відмінне рішення для тих, хто багато часу проводить в авто. Ви можете використовувати порт прикурювача для живлення пристроїв, що підтримують 220v. 2 універсальні розетки підходять під всі світові стандарти.

Кутова шліфувальна машина

Реклама

Ціна $30

Купити тут

На електроінструмент встановлюється 125 мм металевий диск для розрізання і шліфування країв металу, деревини, каменю, полімерів. Споживана потужність 800 ват. Швидкість без навантаження досягає 10 000 оборотів на хвилину часу.

Роутер honor 3

Ціна 2 390 руб

Реклама