Недорогі та корисні товари з aliexpress: тестер напруги, детектор повітря, глобус та інші

41

Тестер напруги

ціна: від us $9.34 / 687.83 руб.

За допомогою високоточного тестера напруги aneng a3003 ви зможете діагностувати і ремонтувати електропроводку. Прилад має форму цифрової ручки, на якій розташовується зручний екран, що відображає всі параметри. Є підсвічування, звукове сповіщення і функція автоматичного відключення. Діапазон напруги становить 4-600 вольт. Прийнята частота імпульсів 4 гц-4 мгц.

ціна: від us $67.25 / 4952.49 руб.

Реклама

Міні-детектор qingping lite з високою точністю визначає стан повітря. Володіючи чутливими датчиками, прилад реагує на будь-які зміни якості, щільності та інші параметри повітря. Визначає кількість вуглекислого газу, домішок металів і хімічних речовин, здатний вимірювати температуру. Управляється дуже просто через мобільний додаток.

ціна: від us $9.74 / 717.28 руб.

Корисна річ для кухні, що дозволяє чітко слідувати рецептурі. Електронні ваги витримують вагу до 5 кг. Управління елементарне, через додаток за допомогою bluetooth-з’єднання зі смартфоном. Крім визначення ваги, цей пристрій здатний визначати продукти і автоматично розраховувати їх калорійність. Можна регулювати систему обчислення-літри, міліграми, грами, унції і т. Д.

Глобус

ціна: від us $14.50 / 1067.82 руб.

Ця приголомшлива декоративна річ стане чудовою прикрасою вашого будинку, офісу або незабутнім оригінальним подарунком. Виріб привертає увагу витонченим дизайном. Сам глобус виконаний з якісного пластику, який зафіксований на металевій підставці. Діаметр виробу – 18 см, висота-25.5 см. Модель ручної роботи.

Бита-ліхтар

ціна: від us $18.04 / 1328.52 руб.

Реклама

В наш час без самозахисту ніяк, але ця модель являє собою не просто біту, а функціональний пристрій. Крім якості і високої міцності, вона відрізняється від аналогів телескопічним корпусом і наявністю потужного яскравого ліхтаря. Біта водонепроникна і оснащена акумулятором ємністю 2500 маг.

ціна: від us $10.29 / 757.79 руб.

Цей виріб стане в нагоді тим, хто багато часу проводить біля комп’ютера, або за кермом автомобіля. Ортопедична накладка на сидіння повністю повторює геометрію тіла, благотворним чином впливаючи на хребет і коригуючи поставу. Вона виготовлена з синтетичного матеріалу з бавовняним наповнювачем, водонепроникного і дихаючого. Зовнішня матерія легко стирається і замінюється.

ціна: від us $103.39 / 7613.95 руб.

Пристрій utrai об’єднує два необхідних для автомобіліста приладу-пусковий апарат для запуску мотора в зимову холоднечу і компресор для підкачки шин. Крім того, пристрій може використовуватися в якості зарядки для гаджетів. Є вбудований світлодіодний ліхтар. Вся інформація відображається на дисплеї. Ємність акумулятора становить 24000 маг.

Новорічні знижки на аліекспресс до 70%!

Друзі, ще багато інших відмінних товарів можна купити на aliexpress недорого, їх ви знайдете на каналі aliexpresso shop в телеграм, а також в групах вконтакте , однокласники і facebook