Некстген-версія не допоможе cyberpunk 2077: продажі вдвічі нижче очікуваних

10

Cyberpunk 2077 була найочікуванішою грою 2020 року, проте після такого невдалого релізу багато геймери перестали довіряти cd projekt red. З користувачами згодні і фінансові аналітики, які не чекають неймовірних успіхів від версії екшену для консолей нового покоління. Проти не виправдав очікувань тайтла можуть зіграти занадто багато факторів.

У коментарі для польського видання pap biznes аналітики відзначили, що продажі cyberpunk 2077 в кінці 2021-го складуть від 700 тисяч до 2 млн копій — щодо загальних показників це низький результат. За оцінками фахівців, в першому півріччі екшен розійшовся тиражем в 1,4 млн.у підсумку гра досягне 18 млн покупок за весь час — проти 30 млн за минулими прогнозами.

На продажах некстген-версії cyberpunk 2077 можуть негативно позначитися поточні оцінки екшену, безкоштовне оновлення вже придбаних копій, а також сезонні знижки. На думку аналітиків, тираж гри в 2021 році складе 4,2 млн, а в 2022-му зросте до 5 млн, у тому числі завдяки обіцяним доповненням.

Очікується, що версія cyberpunk 2077 для playstation 5 і xbox series x/s вийде в грудні 2021-го. При цьому аналітики не виключають можливості перенесення дати релізу-таке рішення незначно позначиться на зіпсованої репутації cd projekt red, тоді як випуск неякісного продукту завдасть ще один серйозний удар по компанії.