Nintendo зіткнулася з труднощами в розробці нових продуктів через дефіцит компонентів

37

Пандемія з її вимогами до самоізоляції підігріла попит на ігрові консолі. В цьому відношенні сімейство switch ще володіє значним потенціалом попиту, але представники nintendo скаржаться, що дефіцит компонентів не тільки обмежує доступність консолей поточного покоління, але і впливає на здатність компанії розробляти нові вироби.

Джерело зображення: nintendo

Нагадаємо, що на тлі нестачі комплектуючих nintendo не тільки скоротила обсяги поставок консолей switch в третьому календарному кварталі, але і скоригувала річний прогноз на 6% у бік зниження. На квартальній звітній конференції, як пояснює reuters, керівник команди розробників nintendo ко сіота (ko shiota) заявив про необхідність шукати підмінні компоненти і вносити зміни в проектну документацію через брак комплектуючих.

Керівництво nintendo відмовилося давати прогноз про терміни перемоги над дефіцитом, пославшись на істотну невизначеність в даній сфері. Представники компанії також пішли від відповіді на питання про плани з випуску ігрової консолі наступного покоління, але вона вже фігурувала у фірмовій презентації в статусі «інтегрованої апаратно-програмної ігрової системи наступного покоління». Зауважимо, що через дефіцит розробка новинки може затягнутися.