Нова технологія qualcomm поліпшить стабільність wi-fi на ноутбуках

9

Відразу кілька виробників електроніки анонсували лептопи з підтримкою нової функції wi-fi dual station. Завдяки використанню спеціальних чіпів qualcomm бездротове з’єднання стає майже таким же стабільним, як при традиційному підключенні до мережі за допомогою кабелю ethernet.

Одними з перших випробувати нову функцію зможуть користувачиwindows 11. Система бездротового зв’язку wififastconnect 6900 створена інженерами qualcomm і призначена для одночасногопідключення до декількох діапазонів wi-fi.

Wi-fi dual station разом задіє передавачі 2,4 ггц 5 ггц, а також має підтримку діапазону 6 ггц. Для використання всіхпреімуществ нової технології потрібен пк або ноутбук з модулем wi-fi 6 і возможностьюпередачі даних по чотирьох потокам в двох діапазонах. Крім того, ті ж функції повинен підтримувати і роутер.

Valve вже повідомила про інтеграцію технології wi-fi dual station вsteamworks sdk для таких ігор, як dota 2 і counter-strike: global offensive. За заявою qualcomm, це дозволило скоротити значення затримки сигналу при бездротовому підключенні в 4 рази.

Про підтримку технології вже заявили lenovo і acer, які планують використовувати її в своїх ноутбуках. Чималий інтерес до wi-fi dual station проявляє і amd, що розглядає технологіюдля інтеграції в корпоративні платформи.