Нове в android 12. Лончер pixel launcher тепер може знайти мало не все, що завгодно

8

Готуючи до випуску свою нову операційну систему android 12, компанія google не забуває і про входять в неї фірмових додатках, які отримують як новий інтерфейс в стилі material you, так і нові функції і можливості.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про фірмовому лончер google, додатку pixel launcher , що отримав більш широкі можливості в області пошуку.

В android 12 beta 5 ця програма отримала оновлену панель пошуку, розміщену у верхній частині екрана «ящика» додатків і тепер лончер шукає майже все, що завгодно: починаючи від контактів, додатків, налаштувань і навіть відомостей з інтернету.

Єдине, що в ньому відсутня-це можливість пошуку файлів в сховище вашого телефону, подібно до того, як це робить пошук на робочому столі в windows і macos.

При цьому ви можете налаштувати поведінку пошуку: торкніться кнопки меню збоку від панелі, потім кнопки налаштувань і ви потрапите в меню налаштувань лончера, де відкривши відповідний розділ зможете вибрати, яку з цих чотирьох наявних там категорій включити в пошук.

На даний момент це працює тільки в pixel launcher, але, можливо, після виходу стабільної версії android 12, аналогічні можливості з’являться і в фірмовому браузері google chrome при пошуку через адресний рядок або в віджеті пошуку google для головного екрану.

схожі матеріали: