Новий рекорд: запуск fifa 22 виявився надзвичайно успішним

15

У стартовий період футбольний симулятор fifa 22 залучив 9,1 млн осіб , що стало абсолютним рекордом для франшизи за всю історію її існування. Про це сьогодні, 7 жовтня, оголосила компанія electronic arts . По каналах змі було поширене звернення генерального директора ea sports кема вебера до світової футбольної спільноти.

“для ea sports останні два тижні були дуже насиченими, оскільки відбувся офіційний запуск fifa 22. Ми дуже пишаємося грою, яку вдалося створити в цьому році, і захоплюємося реакцією користувачів, які тільки починають знайомитися з fifa 22.

З моменту запуску гру вже випробували 9,1 млн користувачів, було створено 7,6 млн складів в ultimate team і зіграно 460 млн матчів. Ми продовжимо дарувати фанатам приголомшливий ігровий досвід протягом цього сезону, але перш за все — від щирого серця дякуємо нашій неймовірній спільноті шанувальників футболу.

Незважаючи на те, що ми знаходимося лише на самому початку життєвого циклу fifa 22, вже зараз ми зосереджені на подальших планах.

Ми тут, щоб створювати найкращий ігровий досвід для любителів футболу з усього світу. Щоб досягти цієї мети, ми перш за все намагаємося прислухатися до думки гравців. Ми знаємо, що найголовніше — це розвиток міжнародного співтовариства, створення інноваційного віртуального футбольного досвіду на нових платформах, увага до кожного рівня спорту, включаючи і нижчі його ешелони, а також прискорення розвитку жіночого футболу. Завдяки цьому, у нас є чітке бачення майбутнього всесвітньої гри”, – зазначив він.

Генеральний директор ea sports також розповів, що видавець розглядає можливість “перейменування глобальної серії футбольних ігор ea sports в майбутньому” .

” це означає, що ми переглядаємо нашу угоду про права на назву з fifa, яка укладена окремо від усіх наших інших партнерських угод і футбольних ліцензій у всьому світі.

Майбутнє футболу, без сумніву, дуже значуще і світле. Наш пріоритет-забезпечити всі умови для того, щоб продовжувати ділитися з користувачами найяскравішими враженнями від гри у віртуальний футбол. Дякуємо вам знову за підтримку та відгуки про гру цього року. Ми будемо раді створювати майбутнє футболу разом з вами”.

Прем’єра fifa 22 відбулася 1 жовтня 2021 року.