Новий ролик фільму “вічні” згадує доктора стренджа

38

Ми всього в пару тижнях від наступного проекту marvel studios-картини » вічні ” режисера хлої чжао. У ньому розповідається про богоподібну групу людей, що живуть на землі вже 7000 років, і одним з головних героїв виступить дейн вітман у виконанні кіта херінгтона.

З тих рекламних роликів, які ми бачили, уітман виглядає як звичайна людина – він, безумовно, не має таких здібностей, як його колеги по фільму, принаймні, поки що. Тим не менш, новий уривок з фільму змушує героя висловитися про іншого персонажа.

Marvel studios опублікували новий тизер ” вічних », в якому ми бачимо, як вітман розмовляє з серсі (джемма чан). Герой запитує її, чи є вона “чарівницею, як доктор стрендж”. Сам ролик ви можете подивитися нижче:

Як вже було сказано « ” вічні » стануть важливим проектом не тільки для четвертої фази, але і для всієї mcu в цілому. Тому не дивно, що фільм буде згадувати месників, включаючи залізну людину, капітана америка і тепер, доктора стренджа. Цілком можливо, що на цьому список не закінчиться, і в стрічці згаданий і інших героїв, таких як халк, тор, людина-павук, капітан марвел та інших.

Варто також відзначити, що в коміксах marvel у дейна еітмана є альтер-его – чорний лицар, і є шанс, що кіт херінгтон стане таким в якийсь момент.