Новий роутер huawei wifi ax2 представлений в росії

49

Компанія huawei анонсувала на російському ринку роутер під назвою wifi ax2. Новинка підтримує стандарт бездротового зв’язку wi-fi 6, частоту 5 ггц і технологію швидкого перемикання між діапазонами true dual-band.

Huawei wifi ax2-домашній роутер з підтримкою стандарту wi-fi 6, який може забезпечити швидкість передачі даних в дводіапазонному режимі до 1500 мбіт/с. Завдяки технології true dual-band пов’язані пристрої зможуть аналізувати якість сигналу і автоматично перемикатися між частотами 5 ггц і 2,4 ггц. Huawei wifi ax2 сумісний з мобільним додатком huawei ai life, яке містить набір інтелектуальних інструментів для управління домашніми мережами, що включає візуалізацію покриття сигналу wi-fi, виявлення і усунення проблем з бездротовою мережею.

Ще однією фішкою нового роутера стала технологія harmonyos mesh+, яка дозволяє користувачам легко налаштовувати багаторівневу мережу, збільшуючи радіус дії мережі wi-fi. Сам пристрій забезпечує покриття до 90 м2 площі, а підключення другого роутера дасть можливість розширити зону покриття до 160 м2. Функція безшовного перемикання між точками доступу (super seamless roaming), що входить до складу harmonyos mesh+, підтримує сім алгоритмів роумінгу, включаючи 802.11 k і 802.11 v.

За безпеку в новому роутері відповідає технологія huawei homesec, що забезпечує багаторівневий захист домашніх мереж. Так, функція brute force attack prevention здатна виявляти і запобігати отримання несанкціонованого доступу до бездротової мережі через підбір пароля. Для захисту даних huawei wifi ax2 отримав підтримку новітнього стандарту аутентифікації і 192-бітного шифрування wireless protected access iii (wpa3).

Huawei wifi ax2 надійде в продаж на російському ринку 10 грудня 2021 року за рекомендованою роздрібною ціною 3690 рублів.