Новий трейлер touken ranbu warriors представляє намадзуо тусіро

32

Dmm і koei tecmo випустили новий трейлер, який представляє персонажа, який з’явиться в їх майбутній touken ranbu warriors .

Ми поглянемо на намазуо тусіро, включаючи ігровий процес і кат-сцени. Це останній з серії трейлерів, в яких представляють персонажів.

Якщо ви не знайомі з грою, вона була анонсована ще в серпні. Touken ranbu-популярна франшиза, заснована на браузерній грі для пк, в основному орієнтованої на аудиторію дам, в якій гравець подорожує в минуле і збирає легендарні мечі, представлені красивими молодими чоловіками. Франшиза викликала кілька аніме-серіалів, живий бойовик та інші речі.

Ця нова гра розроблена omega force, відомої своєю роботою над іграми warriors, і ruby party, отоме ігор koei tecmo. (отоме-це візуальні новели, зазвичай з гаремами красивих чоловіків, орієнтованих на жіночу аудиторію, таких як touken ranbu).

На даний момент гра, схоже, виходить тільки для switch на заході, версія для пк в японії використовує власний клієнт dmm, який недоступний в північній америці і європі.