Nvidia оновила додаток для стрімінга broadcast, усунувши ряд проблем

14

Яким би хорошим не був додаток nvidia broadcast, націлене на стримерів цифрового контенту, воно все одно має ряд недоліків. У свіжому оновленні з номером версії 1.3 компанія nvidia усунула проблеми в роботі шумозаглушення, додала підтримку додаткових можливостей камери для ефектів віртуального зеленого екрану і знизила споживання програмою системних ресурсів.

Користувачі broadcast відзначали, що інструмент rtx voice, що відсікає сторонні шуми, працює просто дивовижно, за винятком тих моментів, коли стример в пориві емоцій підвищує голос або змінює його тональність. У таких випадках по прирівнює голос до шуму і прибирає його з аудіоряду, що не дуже приємно. Nvidia оновила звукові профілі в broadcast 1.3 і каже, що це має вирішити проблему.

Що стосується інших нововведень, nvidia заявила, що broadcast 1.3 використовує на 40% менше відеопам’яті, завдяки чому в іграх повинна забезпечуватися більш висока частота кадрів. Крім того, для реалізації ефектів віртуального зеленого екрану тепер можна використовувати фірмові утиліти для камер canon eos, nikon і sony, а також віртуальну камеру osb.

Свіже оновлення програмного забезпечення вже доступне для завантаження на офіційному сайті nvidia.