Один з перших інвесторів біткоіни вивів 500 монет, збільшивши вкладення на 30 000%

27

Поза всякими сумнівами серед наших читачів є ті, хто планував дочекатися біткоіни по 100 000 доларів до кінця 2021 року і зафіксувати величезний прибуток. Не так важливо, скільки в результаті монет у вас в гаманці, на пару сотень тисяч доларів або на десять тисяч рублів. В даному випадку ми говоримо про нездійснені плани, адже мало не весь рік нас запевняли в здатності біткоіни підкорювати цінові вершини. Не сталося. Пару днів тому можна було ознайомитися з думкою аналітиків, які вважають, що вже до середини наступного року цифрове золото подешевшає до 10 000 доларів, а далі всіх майнер і власників чекає затяжна криптозіма. Цілком можливо, ці хлопці в чомусь і мають рацію, адже останнім часом ми стали свідками того, як перші інвестори виходять з гри.

Пояснимо: першими інвесторами називають власників гаманців, які лежать без руху сім і більше років. Тоді купити біткоіни можна було значно дешевше, ніж сьогодні, а за минулі роки майже всі ці люди зафіксували прибуток. Погодьтеся, що дуже складно втриматися, коли куплені по 100 доларів 10 монет раптово з тисячі доларів перетворилися на десять тисяч. Саме так, а тому перші інвестори, які до останнього вірили в потенціал біткоіни, так важливі для спільноти. Судячи з усього, незабаром таких взагалі не залишиться.

В останні місяці відбувається низка активацій старих гаманців. Наприкінці листопада невідомий перевів у готівку 2200 монет, що лежали 9 років. 21 грудня трапився аналогічний випадок, коли ожив гаманець з п’ятьма сотнями монет. Ну а 29 грудня один з перших фанатів біткоіни забрав зі свого гаманця 500 монет, які лежали там 10 років. Покупка була здійснена в липні 2011 року. Тоді перший інвестор витратив чималі 7800 доларів, а вчора виручив за них 23 500 000 доларів. Таким чином невідомий збільшив свій прибуток в 3000 разів або на 30 000%.

Хлопець явно продешевив, адже в листопаді можна було виручити за них набагато більше, продавши монети по 67 000 доларів. Швидше за все інвестор чекав, поки біткоіни досягне рекордних 100 000 доларів, але не дочекавшись заповітної цифри продав їх перед новим роком. Що ж, це відмінний подаруночок під ялинку. Насправді у багатьох з нас була можливість в далекому 2011 купити трохи біткоіни, але більшість вважало затію нереалістичною, але герой даного матеріалу вдало вклався, з чим ми його і вітаємо.