Офіційно: bayonetta 3 вийде російською мовою, розкриті перші деталі і скріншоти

20

В рамках онлайн-трансляції nintendo direct компанія nintendo представила повноцінний геймплейний трейлер гри bayonetta 3 , над якою працює студія platinum games . Трохи пізніше платформодержатель і розробники поділилися додатковими деталями, а також опублікували скріншоти.

З’ясувалося, що bayonetta 3 отримає офіційну локалізацію для росії. Швидше за все, мова йде про субтитри російською мовою, бо саме так переклали astral chain (попередній проект platinum games).

Режисер тріквела юсуке міята і творець серії хідекі камія також принесли свої вибачення за те, що змусили гравців так довго чекати повноцінних новин про статус проекту.

Ключовим нововведенням bayonetta 3 стала механіка ” демон-раб “. У попередніх частинах демон з’являвся тільки під час домагань, проте тепер їм дозволять управляти під час гри. Всього буде доступно кілька супутників, кожен з яких володіє своїми унікальними здібностями.

Відзначимо, що аналог “демона-раба” platinum games продемонструвала ще в astral chain. Імовірно, механіка спочатку була придумана для гри scalebound (скасованого ексклюзиву xbox one), в якій головному герою допомагав дракон.

Як додав камія, він як і раніше відповідає за розвиток світу і сюжет. А щоб вдихнути нове життя в проект, він запросив” дурнуватого ” юсуке міяту. Над зовнішнім виглядом байонетти знову працює дизайнер марі сімадзакі.

Реліз bayonetta 3 відбудеться в 2022 році ексклюзивно на nintendo switch. Зараз розробники активно тестують своє дітище і прагнуть зробити ядро геймплея якомога більш захоплюючим і божевільним.