Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК

351

Який антивірус вибрати — платний або безкоштовний? Чи зможе безкоштовний антивірус гарантувати високий рівень безпеки?

А чи є підтримка Android платформи? Не знаєте який антивірус вибрати?

Зміст:

У сьогоднішній статті ми поговоримо про безкоштовне антивірусі 360 Total Security.

Кожен третій китаєць користується розробками Qihoo 360

Розробником безкоштовного антивіруса 360 Total Security, є малознайома, для середньостатистичного користувача рунета, але досить популярна в Китаї компанія Qihoo 360.

Компанія Qihoo 360 була заснована в 2005 році і, розмінявши перший десяток років, змогла вийти і впевнено триматися в топі постачальників антивірусних продуктів китайського ринку.

Крім власне антивіруса компанія розробила свій браузер і пошуковий движок, які не менш популярні серед жителів Піднебесної.

Зверніть увагу! Звернемося до цифр, так на кінець червня минулого року продуктами компанії користувалося близько 500 (!) млн. користувачів ПК і 650 млн. користувачів мобільних пристроїв. Для порівняння все населення СНД на сьогоднішній день становить 280 млн.

Позиціонування антивіруса проходить під слоганом — «Простий, але потужний».

У своїй роботі програма використовує сигнатурні, проактивні та хмарні технології, які разом з інноваційним підходом, заснованим на використанні 5 движків — Avira, Mcafee, QVM II, хмарний і відновлюючий движок 360 Cloud і System Repair, забезпечують захист комп’ютера в режимі on-line.

Важливо! 360 Total Security дозволяє захищати не тільки дані, але і проводити моніторинг на предмет неправомірного контролю і використання сторонніми додатками комп’ютерної периферії: клавіатури або веб-камери.

Антивірус доступний у двох варіантах спрощеному 360 Total Security Essential і повному 360 Total Security.

По своїм можливостям у визначенні та запобігання вірусів обидва додатки однакові.

Відмінності криються в декількох базових функціях якими володіє пакет 360 Total Security: перевірка безпеки Wi-Fi з’єднання, очищення тимчасових файлів, оптимізація системи (робота з меню «Автозавантаження», службами додатків і системними службами).

Завантаження, установка і перший запуск

Для завантаження програми необхідно відвідати офіційний веб-сайт (меню «Продукція» і вибрати потрібну версію продукту).

Крім підтримки Windows (Win XP — Windows 10) і Andorid платформами, антивірус можна встановити і на Mac OS X (OS X 10.7 — OS X 10.10).

Для скачування антивірус доступний у двох варіантах — повний пакет для офлайнового установки і невеликий, стартовий установник зразок такого, який використовується в Skype.

Зверніть увагу! Перед установкою будь-якого антивірусу, у т. ч. і 360 Total Security, слід переконатися в тому, що на комп’ютері не встановлені інші антивіруси. У випадку встановлення двох і більше антивірусів можлива нестабільна робота операційної системи.

Установка тривіальна — вибираємо мову, знайомимося і погоджуємося з умовами ліцензійної угоди та політикою конфіденційності.

Приєднаються до «Програми поліпшення якості ЗА» чи ні — кожен вирішує сам (ми не будемо), також можна змінити стандартний каталог установки перейшовши в пункт «Налаштування».

Далі залишається тільки натиснути кнопку «Установка».

Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК

Після інсталяції відкриється головне меню програми з пропозицією виконати повну перевірку комп’ютера.

Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК

Огляд основних функцій

На вибір користувачеві дається 3 режими перевірки — вибіркова, повна або швидка (меню «Антивірус»).

Також перебуваючи в даному меню можна ознайомитися/додати/видалити програми, які знаходяться в карантині і білому списку.

Тут все стандартно, як і у більшості антивірусів. Але крім цих можливостей в меню присутня цікава можливість — включення двох антивірусних движків Avira і BitDefender.

Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК

Для підключення необхідно клікнути по іконці потрібного антивіруса і включити за допомогою перемикача.

При такому використанні включені антивірусні механізми будуть задіяні за вимогою, при виконанні сканування.

Для того, щоб вони використовувалися і для активного захисту необхідно натиснути на іконку щита «Захист:вкл.», розташовану в лівому верхньому кутку меню програми, потім перейти в режим захисту «Настроюється» і включити потрібний движок в розділі «Захист системи».

Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК 
Для перевірки підозрілої програми, каталогу або файлу немає потреби заходити в меню антивіруса і робити вибіркову перевірку — це занадто довго.

Скористайтеся відповідним пунктом контекстного меню, яке доступне після кліка правою кнопкою миші на потрібному об’єкті.

Рекомендуємо відразу після установки включити функцію захисту в браузері, яка за умовчанням вимкнена.

Для цього необхідно зайти в меню «Налаштування», підменю «Активний захист», вкладка «Інтернет» встановити «Захист від веб-загроз 360» і вибрати зі списку браузери, які встановлені на комп’ютері.

Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК

Також незайвим буде згадати про такі цікаві функції, як «Пісочниця» і «Вразливості».

Функція пісочниці (Sandbox) надає можливість запускати програми або програми в ізольованому середовищі, що дозволяє запобігти установку небажаних програм з подальшим зміною системних параметрів.

Ця функція відключена за замовчуванням, а після її включення в меню «Інструменти» даний пункт автоматично з’явиться в контекстному меню.

Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК

Функція «Вразливості» дозволяє виконати перевірку операційної системи на наявність відомих вразливостей і виконати оновлення для їх усунення.

 
Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК
Даний антивірус залишив після себе, мабуть, тільки позитивні враження.

Наявність декількох движків, високий рівень проактивного захисту, у т. ч. і від вірусів-шифраторів, мінімальне навантаження на операційну систему, зручний, інтуїтивно зрозумілий интерефйс і абсолютна безкоштовність антивіруса — це ті чинники, які дозволяють триматися 360 Total Security в топі антивірусного програмного забезпечення.

Огляд антивіруса 360 Total Security

Огляд антивіруса 360 Total Security: безкоштовно захист вашого ПК